• خانه
  • اخبار
  • پوریا پورسرخ بازیگر«برف بی صدا می بارد» شد/ ادامه تصویربرداری در لوکیشن های شهر تهران و استان البرز

پوریا پورسرخ بازیگر«برف بی صدا می بارد» شد/ ادامه تصویربرداری در لوکیشن های شهر تهران و استان البرز

با گذشت ۱۵ درصد از تصویربرداری، پوریا پورسرخ بازیگر سریال «برف بی صدا می بارد» به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی شد.

 

 

به گزارش مشاوررسانه ای پروژه؛ با ادامه تصویربرداری سریال «برف بی صدا می بارد» به نویسندگی مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر و طیبه شجری، کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در لوکشین های شهر تهران و استان البرز، پس از پیوستن فرهاد آئیش و الیکا عبدالرزاقی، پوریا پورسرخ سومین بازیگری است که حضور او در این پروژه تلویزیونی رسانه ای می‌شود.

«برف بی صدا می بارد» عنوان سریالی سه فصلی است که در ده های ۷۰،۶۰ و ۹۰ روایت شده و هم اکنون با حضورعوامل و بازیگران در یکی از بیمارستان های استان البرز، ۱۵ درصد از تصویربرداری آن به پایان رسیده و به زودی گروه و عوامل این سریال تلویزیونی، راهی لوکیشن های شمال کشور و رفسنجان می شوند. همچنین اسامی سایر بازیگران این سریال نیز در اخبار‌ آتی اعلام خواهد شد.

این سریال ۲۵۰ قسمتی که محصول فیلم و سریال شبکه سه سیماست، در زمانی حدود ۱۰ هزار دقیقه تولید شده و فصل اول و دوم آن که در دهه ۶۰ و ۷۰ سپری و در ۱۰۰قسمت تولید می شود؛ در حال حاضر جلوی دوربین رفته و فصل سوم این سریال که دهه ۹۰ را روایت می کند، هم اکنون مراحل نگارش را سپری می‌کند.

در خلاصه داستان  این سریال سه فصلی آمده است: اگر بمانی، غزل غزل ترانه لبخند به پایت می ریزم. پرده حسرت از دلت برمی کنم. برف بی صدا می بارد، دردانه ی من. بمان تا رسم پذیرایی از تقدیر را بجا آوریم…

سایرعوامل «برف بی صدا می بارد» عبارتند از: کارگردان: پوریا آذربایجانی، مدیر تولید : سامان شعشعه، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: امیر سلیمانی، مدیر تصویربرداری : مجید محمدقلی، مدیر صدابرداری: سامان شهامت، منشی صحنه:هدیه نصیری، طراح لباس: چکامه میرخانجانی، طراح صحنه: بابک پناهی،طراح گریم: کامران خلج، مدیر تدارکات: سعید رضوی، تدوین:خشایار موحدیان/سعید سیاح، جلوه های ویژه میدانی:ایمان کرمیان، عکاس: مونا سرتوه،  مشاور رسانه ای: زهرا دمزآبادی، تصویربردار پشت صحنه وساخت تیزر:محمدحسین آبایی، محمدامین عرب سرخی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا

 

 

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط