• خانه
  • اخبار
  • فصل دوم نوار زرد با نزدیک شدن به زمان پخش همچنان بازیگر جدید جذب می کند

فصل دوم نوار زرد با نزدیک شدن به زمان پخش همچنان بازیگر جدید جذب می کند

 آزاده مهدی زاده ، رضا توکلی و ایرج نوذری به پروژه نوار زرد ۲ پیوستند.

به گزارش روابط عمومی پروژه، فصل دوم سریال تلویزیونی نوار زرد به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که قرار است به زودی از شبکه دو سیما پخش شود، سه بازیگر جدید به ست بازیگران خود اضافه کرده و آزاده مهدی زاده ، رضا توکلی و ایرج نوذری نیز  مقابل دوربین این سریال قرار گرفته اند.

آزاده مهدی زاده قرار است در این سریال نقش  فرشته را ایفا کند که پیش از این نقش اصلی سریال محمدعلی باشه آهنگر با نام «به سوی آزادی» و بازیگری در فیلم سینمایی «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده را در کارنامه خود دارد.

 

رضا توکلی نیز در نقش پنجعلی، دیگر بازیگری است که در این پروژه به هنرنمایی می پردازد، بازیگری قدیمی و با تجربه که آخرین بار با سریال «احضار» ساخته علیرضا افخمی مهمان خانه های مردم بود.

 

ایرج نوذری، بازیگر و مجری توانمند کشورمان که مجری برنامه تلویزیونی کتاب خوب و بازیگر مجموعه تلویزیونی حورا و روزهای آبی بوده، نیز در نقش منوچهر، مقابل دوربین فصل دوم سریال نوار زرد می رود.

 

فصل دوم سریال نوار زرد قرار است، همچون فصل اول خود در هر قسمت قصه ای پلیسی، جنایی را روایت کند و تصویربرداری آن به نویسندگی کریم لک زاده در استان‌های تهران، گیلان و البرز انجام شده است.

 

پیش از این بازیگرانی همچون؛ بانیپال شومون، پوریا پورسرخ، مهشید جوادی، حسام محمودی، محمود پاک نیت، پورانداخت مهیمن، حسین پاکدل، امیر حسین صدیق، نجمه جودکی، ایوب آقاخانی، آذین احرامی، شهرام شکیبا، ستاره سادات قطبی و…. در این سریال به نقش آفرینی پرداخته اند.

 

از جمله عوامل اصلی فصل دوم سریال “نوارزرد” می توان اسامی زیر را نام برد: جانشین تهیه کننده:محمد حسن هندی،مدیرتولید:سعیدکنگاورنظری،انتخاب بازیگر:علی شمس، مدیرتصویربرداری:هادی شلالوند، مدیر صدابرداری:احسان نوبخت، طراح گریم: احسان رناسی، طراح صحنه: قاسم مربی، طراح لباس: شیرین اتفاق، مدیر برنامه ریزی: علی جودی، دستیار اول کارگردان:خسرو نصیری خواه، منشی صحنه: سارا طالبیان، عکاس: سحر محراب، مشاوره رسانه ای: سروناز مظاهری و فائزه صمدی ،مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا ، محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما

 

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط