قصابیان افشاگری می‌کند

بازیگران سریال «بازپرس» که همزمان با آغاز هفته قوه قضائیه روی آنتن شبکه یک سیما قرار می گیرد معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری وصف‌صبا، پیش‌تولید سریال «بازپرس» که از سال گذشته در تهران شروع و به دلیل روایت موضوعی حساس در سکوت خبری تولید خود را از مهرماه سال ۱۴۰۱ آغاز کرده است.

«بازپرس» را حسین تراب‌نژاد بعد از تحقیق و پژوهش دوساله و بررسی چند پرونده واقعی نوشته و احمد معظمی آن را کارگردانی کرده است. همچنین محمدرضا شفیعی نیز تهیه‌کنندگی این سریال را برعهده دارد.

 

 

محسن قصابیان، فرهاد قائمیان، محمدرضا شریفی‌نیا، مهدی فخیم‌زاده، فریبا کوثری، اندیشه فولادوند، سیدجواد هاشمی، سوگل طهماسبی، فریبا متخصص، ایوب آقاخانی، شهروز دل‌افکار، کاظم هژیرآزاد، پوراندخت مهیمن، رسول نجفیان، مجید پتکی، یاسمن معاوی، هادی دیباجی، سیدمهرداد ضیایی، محسن بهرامی، شهین تسلیمی، حمیدرضا هدایتی، آذین احرامی، ستاره‌سادات قطبی، سیامک راشدی، رضا مولایی، مرتضی طهرانی و… برخی بازیگران این سریال هستند.

محسن قصابیان با نام صدرا بازپرسی است که در جریان یک سوءاستفاده اقتصادی بزرگ قرار گرفته و با دنبال کردن سرنخ‌های این پرونده به یک آقازاده و یک تهیه‌کننده رانت‌خوار می‌رسد و… .

 

 

از دیگر عوامل سریال می‌توان به «محسن فلاحی» مدیر تصویربرداری، «علی عدالت‌دوست» مدیر صدابرداری، «سعید کنگاور نظری» مدیرتولید، طراح صحنه «ملیکا سهرابی زاده»، طراح لباس «سمیرا شجاعی»، طراح گریم «مرتضی کهزادی»، دستیار کارگردان و مدیر برنامه ریزی «حمیدرضا علیپور» و بازیگردان «سیامک راشدی» منشی صحنه «مهین شهبازی» نام برد. «بازپرس» در گروه فیلم و سریال شبکه یک و مرکز رسانه‌ای قوه‌قضائیه تولید شده و مجری طرح آن موسسه فرهنگی‌هنری وصف‌ صبا است.

 

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط