• خانه
  • فیلم
  • رونمایی از دومین تیزر پشت صحنه سریال سرّ دلبران

رونمایی از دومین تیزر پشت صحنه سریال سرّ دلبران

سریال «سر دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه­ کنندگی محمدرضا شفیعی از اولین شب ماه مبارک رمضان به روی آنتن شبکه یک سیما رفته است و امروز هم­زمان با پخش قسمت بیست و ششم این مجموعه، دومین آنونس پشت صحنه آن رونمایی می­ شود. «سر دلبران» روایتی اجتماعی درباره مسجد و نقشِ محوری آن […]

سریال «سر دلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه­ کنندگی محمدرضا شفیعی از اولین شب ماه مبارک رمضان به روی آنتن شبکه یک سیما رفته است و امروز هم­زمان با پخش قسمت بیست و ششم این مجموعه، دومین آنونس پشت صحنه آن رونمایی می­ شود.

«سر دلبران» روایتی اجتماعی درباره مسجد و نقشِ محوری آن دارد و برزو ارجمند در این سریال در قامت یک روحانی ایفای نقش می­ کند که برای سکونت به همراه خانواده­اش وارد محله جدیدی شده و به تبع وقایعی که در آن جا روی می ­دهد، به حل مشکلات ساکنین محله می­ پردازد.

محمد کاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، برزو ارجمند، متین السادات ستوده، جعفر دهقان، کامران تفتی، جهانبخش سلطانی، شهین تسلیمی، شهرام عبدلی، رابعه مدنی، بهاره افشاری، رضا توکلی، محمد الهی، مختار سائقی، افسانه کمالی، فاطمه شکری، نصرت میر عظیمی، حسام حسنی و… بازیگران «سر دلبران» هستند. مجری طرح این سریال «موسسه فرهنگی هنری وصف صبا» است و هر شب ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می ­شود.

منبع: خبرگزاری فارس

 

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط