• خانه
  • اخبار
  • فیلم جدیدم را با موضوع پسران می‌سازم/زیر سقف دودی عید فطر اکران می‌شود

فیلم جدیدم را با موضوع پسران می‌سازم/زیر سقف دودی عید فطر اکران می‌شود

کارگردان “زیر سقف دودی” گفت: فیلمنامه جدید خود را در مورد پسرها می نویسم. این فیلمنامه به بررسی مشکلات و روابط پسرها در سنین جوانی می پردازد. وی در خصوص اکران فیلم “زیر سقف دودی” گفت: زمان مورد نظر ما برای اکران فیلم زیر سقف دودی بعد از ماه مبارک رمضان بوده و این فیلم […]

کارگردان “زیر سقف دودی” گفت: فیلمنامه جدید خود را در مورد پسرها می نویسم. این فیلمنامه به بررسی مشکلات و روابط پسرها در سنین جوانی می پردازد.

وی در خصوص اکران فیلم “زیر سقف دودی” گفت: زمان مورد نظر ما برای اکران فیلم زیر سقف دودی بعد از ماه مبارک رمضان بوده و این فیلم در صورتی که مذاکرات به سرانجام رسیده و مشکلی پیش نیاید”عید فطر” اکران خواهد شد.

وی درباره فعالیت خود در سال جاری افزود: در حال حاضر مراحل اولیه ساخت فیلم جدید خود را آغاز کرده ام. در حال حاضر به تحقیقات برای نگارش فیلمنامه مشغول هستم و نگارش آن هنوز شروع نشده است.
کارگردان فیلم “هیس…” مضمون فیلم جدید خود را اینگونه توصیف کرد: فیلمنامه جدید خود را در مورد پسرها می نویسم. این فیلمنامه به بررسی مشکلات و روابط پسرها در سنین جوانی پرداخته و به واکاوی منشا های اخلاقی و مشکلات پسران می پردازد.
دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط