• خانه
  • اخبار
  • تقدیر از «فاطمه معتمدآریا» در دانشگاه کلمبیا

تقدیر از «فاطمه معتمدآریا» در دانشگاه کلمبیا

در روز ٢٩ مارس مراسم بزرگداشتی در سالن زیبای کی میک سنتر در منطقه وست ونکوور استان بریتیش کلمبیا، برای بازیگر ارزنده سینمای ایران، فاطمه معتمدآریا برگزار شد. این مراسم به همت دانشجویان ایرانی دانشگاه بریتیش کلمبیا و با حمایت مالی و معنوی افراد و سازمان‌هایی مانند شرکت تولید و پخش فیلم پاسیفیک یونایتد پروداکشنز […]

در روز ٢٩ مارس مراسم بزرگداشتی در سالن زیبای کی میک سنتر در منطقه وست ونکوور استان بریتیش کلمبیا، برای بازیگر ارزنده سینمای ایران، فاطمه معتمدآریا برگزار شد.

این مراسم به همت دانشجویان ایرانی دانشگاه بریتیش کلمبیا و با حمایت مالی و معنوی افراد و سازمان‌هایی مانند شرکت تولید و پخش فیلم پاسیفیک یونایتد پروداکشنز و مرکز فرهنگی فونیکس برگزار شد. در شروع برنامه یک گروه از بومیان آمریکای‌شمالی پس از اجرای یک مراسم سنتی یک یادبود هنری سمبلیک به فاطمه معتمدآریا تقدیم کردند. پس از آن تقدیرنامه و هدایایی از طرف بخش مطالعات آسیایی دانشگاه بریتیش کلمبیا به فاطمه معتمدآریا تقدیم شد. پس از نمایش فیلم کوتاهی درباره این بازیگر محبوب، دکتر امیرهوشنگ هاشمی، مدیرمسئول شرکت پاسیفیک یونایتد که از یاران دیرین زنده‌یاد علی معلم و عضو هیئت داوران جشن سینمایی حافظ است، ضمن سخنانی با اشاره به درگذشت نابهنگام علی معلم و پس از تقدیر از حضور فیلم‌بردار بزرگ سینمای ایران، آقای فرهاد صبا، در بین حاضران، به سوابق هنری و افتخارات فاطمه معتمدآریا در سطح ملی و بین‌المللی اشاره کرد و به او خیرمقدم گفت. پس از نمایش فیلم «آباجان»، ساخته هاتف علیمردانی و اجرای موسیقی زنده از سوی تایماز صبا، جلسه پرسش‌وپاسخ با حضور خانم معتمدآریا، آقای دکتر هاشمی و سرکار خانم نسرین عسگری از دانشگاه بریتیش کلمبیا برگزار شد و پس از آن، این شب به‌یادماندنی با گرفتن‌عکس یادگاری تمام حاضران در سالن با نظم و ترتیبی مثال‌زدنی به پایان رسید.

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط