حضور ۶۵۰ هنرور مقابل دوربین سرباز

برخی مسئولان ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در پشت صحنه سریال «سرباز» از مراحل تولید آن بازدید کردند. سردار فرحی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیرو‌های مسلح،سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح امروز(چهارشنبه) از پشت صحنه سریال «سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی بازدید کردند. […]

برخی مسئولان ستاد کل نیرو‌های مسلح با حضور در پشت صحنه سریال «سرباز» از مراحل تولید آن بازدید کردند.

سردار فرحی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیرو‌های مسلح،سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح امروز(چهارشنبه) از پشت صحنه سریال «سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی بازدید کردند.

سردار فرحی  فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی نیرو‌های مسلح در جلسه‌ای با عوامل سریال گفت: خیلی خوب است که بتوانیم تغییر زندگی افراد را با سربازی رفتن در سریال نشان بدهیم چرا که هم  جوانان و هم اطرافیانشان  به سربازی تمایل پیدا می کنند.

فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی نیرو‌های مسلح درباره مهارت آموزی در سربازی گفت:فردی که در سربازی جوشکاری یاد می‌گیرد بعد از این دوره می تواند از تجربه ها و مهارت هایش استفاده کند.

 

گفتنی است؛ سکانس ورود سربازان جدید به پادگان با حضور فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیرو‌های مسلح و سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ضبط شد.

حدود ۶۵۰ هنرور در این سکانس بازی می کردند که ۴۰۰ نفر از آن‌ها با همکاری نیروی ارتش حضور داشتند.

هادی مقدم دوست که پیش از این سریال «وضعیت سفید» را به همراه حمید نعمت الله نویسندگی کرده بود حالا کارگردانی سرباز را به عهده گرفته است.

«سرباز» عاشقانه­‌ای حماسی به قلم حمید نعمت الله در ۴۰ قسمت ۴۵ دقیقه­‌ای برای شبکه سه سیما تولید می­ شود.

این سریال تاکنون در لوکیشن های متعددی همچون احمدآباد مستوفی، ستارخان، کیانشهر، عراق و… تصویربرداری داشته است.

این سریال حکایت سرباز وظیفه ­ای به نام یحیی و همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی­ او است. در خلاصه داستان «سرباز» آمده است: در وفای عشق تو مشهور خوبانم چو شمع/ شب نشین کوی سربازان و رندانم چو شمع

آرش مجیدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا تیموریان، جمال اجلالی، اسماعیل محرابی، کوروش تهامی، نیما شعبان نژاد، علی هاشمی،‌ افسانه کمالی،‌ فرحناز منافی ظاهر، جواد خواجوی، مهتاب ثروتی، محبوبه صادقی، مهدی مستبصری، دریا بخشنده و… از بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در فیلم قطعی شده است و بازیگران دیگر هم به تدریج به پروژه اضافه می شوند.

«سرباز» محصول مشترک گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما و ستاد کل نیروهای مسلح (قرارگاه مهارت آموزی) است.

 

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط