رونمایی از سایت جدید خبرگزاری «صبا»

پس از گذشت ۷ سال از فعالیت‌های مجموعه رسانه‌ای «صبا» از سایت جدید خبرگزاری این رسانه رونمایی شد. پس از گذشت ۷ سال از فعالیت‌های مجموعه رسانه‌ای «صبا» از سایت جدید خبرگزاری این رسانه رونمایی شد. هم اکنون نسخه جدید این سایت به آدرس www.khabargozarisaba.com   در دسترس مخاطبان قرار دارد. به دنبال درخواست مخاطبان سایت […]

پس از گذشت ۷ سال از فعالیت‌های مجموعه رسانه‌ای «صبا» از سایت جدید خبرگزاری این رسانه رونمایی شد.

پس از گذشت ۷ سال از فعالیت‌های مجموعه رسانه‌ای «صبا» از سایت جدید خبرگزاری این رسانه رونمایی شد. هم اکنون نسخه جدید این سایت به آدرس www.khabargozarisaba.com   در دسترس مخاطبان قرار دارد.

به دنبال درخواست مخاطبان سایت خبرگزاری «صبا» در نسخه جدید خود ضمن توسعه گرافیکی و محتوایی، دو بخش باشگاه فیلم و عکس با محوریت انتشار جدیدترین ویدیو‌ها از سینمای ایران و جهان و بخش هنرمندان را با محوریت رصد ویژه فعالیت هنرمندان در اختیار علاقه‌مندان گذاشته است.

خبرگزاری صبا به سردبیری محمدرضا شفیعی اخبار فرهنگ و هنر را در بخش‌های مختلف سینمای ایران و جهان، رادیو و تلویزیون، تئاتر، موسیقی، مد و لباس، ادبیات، معماری، میراث فرهنگی، صنایع دستی، بازی، رسانه و… در اختیار عموم علاقه‌مندان به این حوزه قرار می‌دهد.

 

دسته بندی
ارتباط با ما
مجموعه‌های مرتبط